www.liqpharm.com

www.zamowdoapteki.pl

Profil facebook

Liqpharm

 

 

Liqpharm to młoda, polska firma kosmetyczna założona w 2014 roku. Dzięki przyjęciu farmaceutycznych standardów, na rynek apteczny trafiają produkty, których głównymi założeniami są wysokie stężenia substancji aktywnych, przemyślane składy i naukowe podejście do receptury. Wykorzystanie dostępnej wiedzy dermatologicznej i farmaceutycznej pozwoliło na uzyskanie, efektywnej w działaniu przeciwstarzeniowym, gamy dermokosmetyków LIQC


Pamiętamy o podstawowych zasadach fizjologii skóry i staramy się przestrzegać reguły by „wszystko było tak proste jak to tylko możliwe, ale nie prostsze”. Stawiamy na moc sprawdzonych kwasów i witamin, które w odpowiednio wysokich stężeniach pozwalają osiągnąć efekty już w pierwszych tygodniach stosowania. Redukcja przebarwień, pobudzenie syntezy kolagenu, spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa nawilżenia czy przywrócenie blasku skóry to zadania specjalne, do których nie potrzebujemy najnowocześniejszych odkryć i egzotycznych składników. Siła witamin A, C i E, kwasu hialuronowego czy kwasu glikolowego jest tutaj nieoceniona.” mgr farm. Wojciech Sawczuk


Aktualnie skupiamy się nad rozwojem gamy LIQC Dermocosmetics na rynku polskim i zagranicznym, ale już zaplanowane mamy działania w zakresie dermokosmetyków UBBU The Pharmacy Supply. Zapraszamy serdecznie do śledzenia nowości. Tworzymy je dla Was.

Kontakt

Wojciech Sawczuk

Farmaceuta i pomysłodawca projektu LIQPHARM. Odpowiedzialny nie tylko za wizerunek firmy, ale również za wprowadzenie standardów farmaceutycznych w procesach produkcji. Łącząc swoją wiedzę i twórczą pasję skupia się na kreowaniu nowych produktów, których moc tkwi w aktywnym i silnym składzie.

Magdalena Górska

Doktor nauk medycznych Gdańskiego Uniwerytetu Medycznego ściśle współpracująca przy projektach LIQPHARM. Jej naukowe wyczucie i wiedza medyczna pozwalają swobodnie konsultować najtrudniejsze receptury i omawiać ich realne problemy technologiczne.

Judyta Harasimowicz

Kierownik działu sprzedaży Liqpharm. Jej misją jest tworzenie dobrych relacji z dystrybutorami, wprowadzanie na rynek farmaceutyczny i nowoczesny polskich dermokosmetyków oraz promowanie marki za granicą. Nieszablonowe myślenie pozwala jej tworzyć przełomowe plany.