www.liqpharm.com

www.zamowdoapteki.pl

Profil facebook

LIQC Dermocosmetics - serum, które pokochały Polki

 

Wróć do podstaw z wiedzą i siłą zamkniętą w polskiej gamie dermokosmetyków LIQC. Powstały produkty, których skład pozwala pielęgnować każdy typ skóry. Bez substancji zapachowych i bez sztucznych barwników. Jedynie wysokie stężenia substancji aktywnych.

 

Stosuj serum LIQC przez cały rok. Odpowiednia forma witaminy C zapewni ochronę antyoksydacyją Twojej skóry w okresie letnim, Retinol i kwas Glikolowy wprowadzaj stopniowo na jesień, a moc witaminy E niech towarzyszy Ci przy każdej pogodzie. LIQC Dermocosmetics będzie idealnym prezentem dla Twojej skóry.

 

Minimalistyczne składy, przy maksymalnej sile zastosowanych witamin i kwasów, pozwalają osiągnąć efekty już w pierwszych tygodniach stosowania. Gama dermokosmetyków LIQC charakteryzuje się powrotem do receptur, których niskie pH pozwala zwiększyć przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry i jednocześnie wpływa korzystnie na jej fizjologiczną barierę ochronną.

 

Pokochaj serum, Twoja skóra Ci podziękuje.

Co wyróżnia produkty LIQC Dermocosmetics:

• niskie pH dermokosmetyków
• proste i krótkie INCI - 9 składników
• wysokie stężenia substancji aktywnych
• zaufanie tysięcy konsumentów

 

Aktualnie gama LIQC Dermocosmetics dostępna jest w aptekach i w wybranych drogeriach. Jako dermokosmetyki „do zadań specjalnych” wymagają nie tylko odpowiedniego przechowywania, ale często też wiedzy dermokonsultanta, który wyjaśni rolę głównych substancji aktywnych, istotę niskiego pH dermokosmetyku oraz pomoże ustawić schemat pielęgnacji dziennej. Wraz z przekazywaną wiedzą i wzrastającą świadomością konsumentów, nasze produkty postrzegane są jako „działające”. Szczerze przyznajemy, że przynosi nam to największą satysfakcję.

 

Do aptek wprowadzone zostało ostatnie serum z gamy LIQC Dermocosmetics. Aktualnie pracujemy nad recepturą dla kremu LIQC Basic Cream 50 ml, który pozwoli w swoim prostym składzie uzupełnić gamę o produkt końcowy. Skład LIQC Basic Cream skupia się wokół właściwości normalizujących witaminy B6 i niebawem rozpoczną sie testy. Dziękujemy, że wybieracie polskie kosmetyki wysokiej jakości. Tworzymy je dla Was.