www.liqpharm.com

www.zamowdoapteki.pl

Profil facebook

FURIOILS - pierwsze w Polsce funkcjonalne serum olejowe do pielęgnacji skóry i masażu Kobido

 

Weź twarz w swoje ręce i odkryj jedyne olejki wzbogacone substancją aktywną do masażu i pielęgnacji skóry. Naturalne oleje zostały dobrane tak by zapewnić pełne spektrum odżywcze oraz nadać pożądany stopień poślizgu przy masażu stwarzając idealne warunki do penetracji substancji aktywnych do głębszych warstw skóry.

 

Detoksykujący i odmładzający Koenzym Q10 oraz antyoksydacyjna i dodająca skórze blasku Witamina C Tetra zostały zastosowane w stężeniach, które pozwalają osiągnąć efekty już w pierwszych tygodniach stosowania.

 

Rozpocznij przygodę z masażem, która będzie miała korzystny wpływ na Twój wygląd, zdrowie i samopoczucie. Masaż Kobido to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to jak wyglądać lepiej, jak zadbać o kondycję swojej skóry i zrobić dla siebie coś przyjemnego.

Co wyróżnia produkty FURIOILS:

• wyselekcjonowane oleje naturalne
• proste i krótkie INCI - 8 składników
• wysokie stężenia substancji aktywnych
• naturalna baza olejowa o pożądanym stopniu poślizgu
• bezzapachowa receptura

 

 

Od października 2023 FURIOILS dostępne będą w wybranych drogeriach, salonach SPA oraz gabinetach masażu Kobido. Ze wzgledu na optymalnie dobrane stężenia substancji aktywnych cała gama FURIOILS dedykowana jest zarówno do profesjonalnego jak i domowego stosowania.

 

Weź twarz w swoje ręce i pokochaj aktywne olejki FURIOILS.