www.liqpharm.com

www.zamowdoapteki.pl

Profil facebook

Opublikowano: 2017-08-15

LIQ CR - koncentrat intensywnie korygujący już we wrześniu

Gdy na dobre pożegnamy wakacje, będziemy mogli przywitać się z mocą witaminy A w serum LIQ CR. Na ostatni tydzień września zaplanowane jest wprowadzenie nowego produktu z gamy LIQC Dermocosmetics. Tym razem, w towarzystwie kwasu laktobionwego i witaminy E, główną rolę na naszej skórze odegra Retinol (witamina A). Stężenie 0.3% czystego Retinolu, stosowane pod ulubiony krem na noc, poradzi sobie z większością niedoskonałości na naszej twarzy. Poniżej krótka zapowiedź nowego serum, a już we wrześniu kolejne szczegóły:

LIQ CR Serum Night 0.3% Retinol SILK - koncentrat intensywnie korygujący 30 ML

0.3% RETINOL + KWAS LAKTOBIONOWY+ WITAMINA E

Serum LIQ CR koryguje niedoskonałości i pomaga zredukować bruzdy, zmarszczki oraz plamy starcze. Odpowiednie stężenie czystego Retinolu (0.3%) nie tylko ogranicza i spowalnia proces starzenia się skóry ale również, poprzez intensywny wpływ na syntezę kolagenu, poprawia widocznie jej elastyczność i napięcie. Obecność kwasu laktobionowego i witaminy E zapewnia optymalne funkcjonowanie bariery naskórkowej w trakcie kuracji Retinolem.

Wskazania: Każdy rodzaj cery. Skóra dojrzała i młoda.

Korzyści:

redukcja zmarszczek i bruzd

poprawa elastyczności i jędrności

redukcja trądziku wieku dorosłego

redukcja przebarwień

wygładzenie skóry

Stosowanie: Wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować cienką warstwę. Przez pierwszy miesiąc stosować 2 razy w tygodniu na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie stosować co drugi wieczór. Stosować pod krem przez cały rok lub jako kurację 3-miesięczną. Unikać kontaktu z oczami. Unikać ekspozycji na promieniowanie UV. Nie stosować u kobiet w ciąży.

Produkt przebadany dermatologicznie.

W przypadku skóry wrażliwej, w trakcie stosowania może pojawić się przejściowe zaczerwienienie i łuszczenie się naskórka, które są naturalną reakcją skóry na retinol. Bez substancji zapachowych i bez barwników. Do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować na skórę nieuszkodzoną. Zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać poniżej 25°C.

Chmura tagów